DOT TO DOT FESTIVAL 2024

START PLANNING YOUR DAY HERE WITH OUR OFFICIAL #D2DFEST SET TIMES.

DOWNLOAD WOOV TO SEE OUR FULL SET TIMES FOR BRISTOL HERE AND START BUILDING YOUR PERSONAL SCHEDULE FOR D2D 2024! ⚡

Doors 15.00

14+

15:30 – 16:00:

My First Time

16:30 – 17:00:

Pastel

17:30 – 18:00:

Bleach Lab

18:30 – 19:00:

Panic Shack

19:30 – 20:15:

The Bug Club

20:45 – 21:30:

The Magic Gang

22:00 – 23:00:

Jockstrap

Doors 15.00

14+

16:00 – 16:30:

Mitch Sanders

17:00 – 17:30:

Adwaith

18:00 – 18:30:

Dove Ellis

19:00 – 19:30:

Florry

20:15 – 20:45:

Redolent

21:30 – 22:00:

Radio Free Alice

Doors 14.30

14+ (under 16s with adult)

15:00 – 15:30:

Night Swimming

16:00 – 16:30:

Picture Parlour

17:00 – 17:30:

Mary In The Junkyard

18:00 – 18:30:

Hovvdy

19:00 – 19:30:

Jgrrey

20:00 – 20:45:

Infinity Song

21:30 – 22:30:

Wunderhorse

Doors 14.30

14+ (under 16s with adult)

15:30 – 16:00:

Make Friends

16:30 – 17:00:

MT Jones

17:30 – 18:00:

His Lordship

18:30 – 19:00:

Lyvia

19:30 – 20:00:

KEO

20:30 – 21:00:

Victory Lap

21:30 – 22:00:

Kerr Mercer

Doors 13.00

14 + until 11pm 

13:30 – 14:00:

Ok Ewan

14:30 – 15:00:

namesbliss

15:30 – 16:00:

KOJ

16:30 – 17:00:

Nate Brazier

17:30 – 18:00:

Lucy Tun

18:30 – 19:00:

Jianbo

19:30 – 20:00:

Glizz

20:30 – 21:00:

Oscar #Worldpeace

21:30 – 22:00:

LEN

22:30 – 23:00:

Charlotte Plank

23:30 – 00:00:

Antony Szmierek

00:30 – 01:30:

The Dare

Doors 14.00

14+ until 11pm

15:00 – 15:30:

Belishas

16:00 – 16:30:

Gus Tiramani

17:00 – 17:30:

Mauvey

18:00 – 18:30:

Bluai

19:00 – 19:30:

Dominic Wright

20:00 – 20:30:

Eli Smart

21:00 – 21:45:

Bloodworm

Doors 13.00

14+ until 11pm

13:30 – 14:00:

Florry

14:30 – 15:00:

EBBB

15:30 – 16:00:

C Turtle

16:30 – 17:00:

Secret Set!

17:30 – 18:00:

Girl Scout

18:30 – 19:00:

Welly

19:30 – 20:00:

Tim Atlas

20:30 – 21:00:

Secret Set!

Doors 14.00

All ages, under 16s with adult

14:15 – 14:45:

Eve Appleton Band

15:15 – 15:45:

Automotion

16:15 – 16:45:

Unpeople

17:15 – 17:45:

Ducks LTD

18:15 – 18:45:

UGLY

19:15 – 19:45:

DAYDREAMERS

20:15 – 20:45:

Gurriers

21:15 – 22:00:

Soft Launch

Doors 15.00

14+ (under 16s with an adult)

15:30 – 16:00:

Hamburger

16:30 – 17:00:

City Parking

17:30 – 18:00:

Man/Woman/Chainsaw

18:30 – 19:00:

Trout

19:30 – 20:00:

Abby Sage

20:30 – 21:00:

En Attendant Ana

21:30 – 22:00:

Runnner

22:30 – 23:00:

Slate

Doors 14.00

16+ (under 18s with an adult)

14:30 – 15:00:

Mould

15:30 – 16:00:

Full Flower Moon Band

16:30 – 17:00:

Mali Velasquez

17:30 – 18:00:

Aziya

18:30 – 19:00:

Hutch

19:30 – 20:00:

Monks

20:30 – 21:00:

Home Counties

21:30 – 22:00:

Anna Erhard

22:30 – 23:00:

YHWH NAILGUN

Doors 12.30

16+ (under 18s with an adult)

 

12:00 – 12:30:

Lorcán

13:00 – 13:30:

Trans-Siberian Express

14:00 – 14:30:

Townhouses

15:00 – 15:30:

The Clangers

16:00 – 16:30:

ЗАЛІЗОFE

17:00 – 17:30:

High Climbers

18:00 – 18:30:

Yarmouth

19:00 – 19:30:

Foot Foot

20:00 – 20:30:

Rothmans

21:00 – 21:30:

Hypothetics

Doors 14:00

14+ until 10pm

14:30 – 15:00:

Sonotto

15:30 – 16:00:

Cosmorat

16:30 – 17:00:

Babymorocco

17:30 – 18:00:

samxemma

18:30 – 19:00:

Kaeto

19:30 – 20:00:

Prima Queen

20:30 – 21:30:

Love Remain (DJ Set)

Doors 14.00

16+, U18s with adult

14:30 – 15:00:

IDestroy

15:30 – 16:00:

Lizzie Esau

16:30 – 17:00:

Gglum

17:30 – 18:00:

Hana Lili

18:30 – 19:00:

Annie-Dog

19:30 – 20:00:

Expiry

20:30 – 21:00:

Sulk

21:30 – 22:00:

Freak Slug

22:30 – 23:00:

Search Results

18+

13:30 – 14:00:

Mandragora

14:30 – 15:00:

Underbliss

15:30 – 16:00:

Disaster Clinic

16:30 – 17:00:

The Shania Twainsaw Massacre

17:30 – 18:00:

Blacklist

18:30 – 19:00:

Bitter Kisses

19:30 – 20:00:

Seneca

20:30 – 21:00:

Nuns Of The Tundra

21:30 – 22:00:

Perp Walk

18+ after 8pm

12:30 – 13:00:

Fantastic Stranger

13:30 – 14:00:

Grack Mack & The Pack

15:00 – 15:30:

Factor 50

16:00 – 16:30:

Sarah Tonin and The Whore Moans

17:30 – 18:00:

New Cut

18:30 – 19:00:

Sam Paul

19:30 – 20:00:

Hector Who Lived

20:30 – 21:00:

Socks and Ballerinas

21:30 – 22:00:

Gold Fever

22:30 – 23:30:

Droogs

18+ after 10pm

12:30 – 13:00:

Dreamwave

13:30 – 14:00:

Redmoor

14:30 – 15:00:

Sunglasz Vendor

15:30 – 16:00:

Lacross Club

16:30 – 17:00:

Slate

17:30 – 18:00:

Dutch Mustard

18:30 – 19:00:

System Exclusive

19:30 – 20:00:

Wilderman

20:30 – 21:00:

Sunfruits

21:30 – 22:00:

Knives

arrow_downarrow_leftarrow_rightAsset 1closecomment-bubbled-remove-glyph-642 down_arrowemail heartinstagram_eyeinstagram_eye2menuphonesearchsharesocial_facebooksocial_googleplussocial_instagramsocial_lastfmsocial_linkedin_altsocial_linkedinsocial_pinterestsocial_spotifylogo-twitter-glyph-32social_whatsapp social_youtubestartick