DOT TO DOT FESTIVAL 2021

START PLANNING YOUR DAY HERE WITH OUR OFFICIAL #D2DFEST SET TIMES.

DOWNLOAD THE SET TIMES FOR BRISTOL HERE OR CHECK OUT THE CLASHFINDER HERE.

DOWNLOAD THE SET TIMES FOR NOTTINGHAM HERE OR CHECK OUT THE CLASHFINDER HERE.

Doors 15.00

14+

15:00 – 15:30:

wych elm

16:00 – 16:30:

Chubby & The Gang

17:00 – 17:30:

Sorry

18:00 – 18:30:

Do Nothing

19:00 – 19:45:

Black Honey

20:15 – 21:00:

Girl Band

21:30 – 22:45:

Sports Team

Doors 15.00

14+

15:30 – 16:00:

Reflekter

16:30 – 17:00:

Regressive Left

17:30 – 18:00:

The Clockworks

18:30 – 19:00:

L'objectif

19:45 – 20:15:

SPINN

21:00 – 21:30:

Walt Disco

Doors 16.00

16+

16:00 – 16:30:

Molly Payton

17:00 – 17:30:

BEKA

18:00 – 18:30:

Low Island

19:00 – 19:30:

Oscar Lang

20:00 – 20:45:

Billie Marten

21:30 – 23:00:

Palace

Doors 13.00

14+

13:15 – 13:45:

Kay Young

14:15 – 14:45:

EFÉ

15:15 – 15:45:

Pinty

16:15 – 16:45:

Lex Amor

17:15 – 17:45:

Finn Foxell

18:15 – 18:45:

Kofi Stone

19:15 – 19:45:

S-X

20:15 – 20:45:

Sam Wise

21:15 – 22:00:

Steam Down

Doors 14.00

18+

14:45 – 15:15:

Wunderhorse

15:45 – 16:15:

The Cool Greenhouse

16:45 – 17:15:

Joe & The Shitboys

17:45 – 18:15:

Deep Tan

18:45 – 19:15:

VAUGHAN

19:45 – 20:15:

beaux

20:45 – 21:15:

Mathilda Homer

Doors 13.00

14+

13:15 – 13:45:

Conchúr White

14:15 – 14:45:

tinyumbrellas

15:15 – 15:45:

Eve Owen

16:15 – 16:45:

George O'Hanlon

17:15 – 17:45:

Alfie Sharp

18:15 – 18:45:

Lizzie Reid

19:15 – 19:45:

Allman Brown

20:15 – 20:45:

Cj Pandit

Doors 14.00

14+ (under 16s with an adult)

14:00 – 14:30:

Sad Boys Club

15:00 – 15:30:

Tungz

16:00 – 16:30:

Chappaqua Wrestling

17:00 – 17:30:

Luke Royalty

18:00 – 18:30:

Aaron Smith

19:00 – 19:30:

Folly Group

20:00 – 20:30:

Drug Store Romeos

21:00 – 21:45:

Snapped Ankles

Doors 14.00

14+ (under 18s with an adult)

14:15 – 14:45:

Mumble Tide

15:15 – 15:45:

Ellysse Mason

16:15 – 16:45:

Junodream

17:15 – 17:45:

Leyma

18:15 – 18:45:

Smoothboi Ezra

19:15 – 19:45:

LIINES

20:15 – 21:15:

Wu-Lu

Doors 15.00

14+ (under 16s with an adult)

15:15 – 15:45:

Jalle

16:15 – 16:45:

Anorak Patch

17:15 – 17:45:

moa moa

18:15 – 18:45:

Breathe Panel

19:15 – 19:45:

Blondes

20:15 – 20:45:

Grandmas House

21:15 – 21:45:

Chartreuse

22:15 – 22:45:

DECO

Doors 13.00

16+ (under 18s with an adult)

13:15 – 13:45:

Weird Milk

14:15 – 14:45:

Frankie Beetlestone

15:15 – 15:45:

Alex Amor

16:15 – 16:45:

Tayo Sound

17:15 – 17:45:

Jerub

18:15 – 18:45:

Mantaraybryn

19:15 – 19:45:

Pixey

20:15 – 20:45:

Rachel Chinouriri

21:15 – 21:45:

Joey Maxwell

22:15 – 22:45:

SURPRISE SET

Doors 11.30

16+

12:45 – 13:15:

Hunny Buzz

13:45 – 14:15:

Getdown Services

14:45 – 15:15:

Oslo Twins

15:45 – 16:15:

workfriends

16:45 – 17:15:

HAAL

17:45 – 18:15:

Agata

18:45 – 19:15:

Belishas

19:45 – 20:15:

Hypothetics

20:45 – 21:15:

DAMEFRISØR

21:45 – 22:15:

SURPRISE SET

Doors 12.00

14+ until 8pm (with an adult), 18+ after 8pm

12:00 – 12:30:

Emily Magpie (full band)

13:00 – 13:30:

Psychic Junk

14:00 – 14:30:

Try Me

15:00 – 15:30:

Olive Featherstone

16:00 – 16:30:

Soft Gut

17:00 – 17:30:

Masca

18:00 – 18:30:

Nossiennes

19:00 – 19:45:

Yo No Se

20:15 – 21:00:

Karkara

Doors 12.00

14+ until 8pm (with an adult), 18+ after 8pm

12:30 – 13:00:

Sun Spot

13:30 – 14:00:

Dave Huntriss (solo)

14:30 – 15:00:

Scarlett Loran

15:30 – 16:00:

Static Queen (solo)

16:30 – 17:00:

We Are Strangers Minds

17:30 – 18:00:

1990s Chris

18:30 – 19:00:

Snails (solo)

19:45 – 20:15:

Amy May Ellis

21:00 – 22:00:

Wïlderman

Doors 14.00

18+

14:45 – 15:15:

Garden Party

16:00 – 16:30:

Foot Foot

17:15 – 17:45:

Dogeyed

18:30 – 19:00:

Bonsi

19:45 – 20:15:

Molly Linen

21:00 – 21:30:

Emily Isherwood

Doors 13.00

18+

14:15 – 14:45:

Polemics

15:30 – 16:00:

Slowcoach

16:45 – 17:15:

Holy Reptile

18:00 – 18:30:

Sparky

19:15 – 19:45:

Slug Puppie

20:30 – 21:00:

Slagheap

Doors 20.30

18+

Line-up TBC with music from 8.30pm!

Doors 13.45

14+

14:15 – 14:45:

Blondes

15:15 – 15:45:

Chubby & The Gang

16:15 – 17:00:

Do Nothing

17:30 – 18:15:

Black Honey

18:45 – 19:30:

Girl Band

20:15 – 21:30:

Sports Team

Doors 12.30

14+

13:45 – 14:15:

Sancho Panza

14:45 – 15:15:

Weird Milk

15:45 – 16:15:

Chartreuse

16:45 – 17:15:

Anorak Patch

17:45 – 18:15:

Chappaqua Wrestling

18:45 – 19:15:

Breathe Panel

20:00 – 20:30:

Joey Maxwell

21:00 – 21:45:

Wu-Lu

Doors 13.30

14+

14:15 – 14:45:

Left-Hand Lane

15:15 – 15:45:

Conchúr White

16:15 – 16:45:

Luke Royalty

17:15 – 17:45:

Joe & The Shitboys

18:15 – 18:45:

Wunderhorse

19:30 – 20:00:

Deep Tan

20:30 – 21:15:

Smoothboi Ezra

Doors 15.45

14+

16:00 – 16:30:

Molly Payton

17:00 – 17:30:

Oscar Lang

18:00 – 18:30:

Low Island

19:00 – 19:30:

Sorry

20:00 – 20:45:

Billie Marten

21:30 – 22:45:

Palace

Doors 13.30

14+

14:00 – 14:30:

Blood Wizard

15:00 – 15:30:

EFÉ

16:00 – 16:30:

Pinty

17:00 – 17:30:

Kay Young

18:00 – 18:30:

Lex Amor

19:00 – 19:30:

Finn Foxell

20:00 – 20:30:

Kofi Stone

21:00 – 21:30:

S-X

22:00 – 22:30:

Sam Wise

23:00 – 01:00:

Steam Down After Party

Doors 14.00

18+

14:30 – 15:00:

The Crying Violets

15:30 – 16:00:

Jerub

16:30 – 17:00:

Jalle

17:30 – 18:00:

Tayo Sound

18:30 – 19:00:

Cj Pandit

19:30 – 20:00:

Alex Amor

20:30 – 21:00:

Frankie Beetlestone

21:30 – 22:00:

Pixey

22:30 – 23:00:

Rachel Chinouriri

Doors 12.00

18+

13:00 – 13:30:

TBC

14:00 – 14:30:

Jayahadadream

15:00 – 15:30:

Quiet Rebel

16:00 – 16:30:

Drew Thomas

17:00 – 17:30:

Louis Croft

18:00 – 18:30:

Chloe Rodgers

19:00 – 19:30:

Tash Bird

20:00 – 20:30:

George Gadd

21:00 – 21:30:

Mollie Ralph

22:00 – 22:30:

Gallery 47

Doors 14.00

18+

14:30 – 15:00:

Cucamaras

15:30 – 16:00:

Ellysse Mason

16:30 – 17:00:

Eve Owen

17:30 – 18:00:

Lizzie Reid

18:30 – 19:00:

VAUGHAN

19:30 – 20:00:

tinyumbrellas

20:30 – 21:00:

beaux

21:30 – 22:00:

Allman Brown

Doors 13.30

18+

13:45 – 14:15:

Regressive Left

14:45 – 15:15:

wych elm

15:45 – 16:15:

LIINES

16:45 – 17:15:

Grandmas House

17:45 – 18:15:

Folly Group

18:45 – 19:15:

L'objectif

19:45 – 20:15:

Walt Disco

20:45 – 21:15:

Drug Store Romeos

21:45 – 22:15:

Yard Act

22:45 – 23:15:

SURPRISE SET

Doors 12.00

18+

13:30 – 14:00:

Penny Moon

14:30 – 15:00:

Vipera

15:30 – 16:00:

Champyun Clouds

16:30 – 17:00:

Georgie (acoustic set)

17:30 – 18:00:

JIMINIL

18:30 – 19:00:

SURPRISE SET

19:30 – 20:00:

Tori Sheard

20:30 – 21:00:

George Gretton

21:30 – 22:00:

I AM LONO

Doors 13.30

14+

13:30 – 14:00:

Bee-Sides

14:30 – 15:00:

George O'Hanlon

15:30 – 16:00:

Reflekter

16:30 – 17:00:

Alfie Sharp

17:30 – 18:00:

Mathilda Homer

18:30 – 19:00:

Aaron Smith

19:30 – 20:00:

DECO

20:30 – 21:00:

BEKA

21:30 – 22:15:

Snapped Ankles

Doors 13.30

14+

14:00 – 14:30:

Divorce

15:00 – 15:30:

Leyma

16:00 – 16:30:

Sad Boys Club

17:00 – 17:30:

Junodream

18:00 – 18:30:

SPINN

19:00 – 19:30:

Saffron

20:00 – 20:30:

The Cool Greenhouse

21:00 – 21:30:

moa moa

22:00 – 22:30:

The Clockworks

23:00 – 23:30:

My Pet Fauxes

Doors 12.00

18+

13:00 – 13:30:

Catmilk

14:00 – 14:30:

Fang Jr

15:00 – 15:30:

The Plush Method

16:00 – 16:30:

Esports Player

17:00 – 17:30:

Kaleido

18:00 – 18:30:

Orton

19:00 – 19:30:

Marvin's Revenge

20:00 – 20:30:

Sobscene

21:00 – 21:30:

The Honeymoon Suite

22:00 – 22:30:

Kynch

Doors 12.00

18+

15:00 – 15:30:

Michael Vickers

16:00 – 16:30:

Chief Springs

17:00 – 17:30:

Express Office Portico

18:00 – 18:30:

Lorna Dea

19:00 – 19:30:

Segarra

20:00 – 20:30:

The Headspace

21:00 – 21:30:

Celestines

22:00 – 22:30:

The Ruffs

23:00 – 23:30:

Concrete Rose

Doors 12.00

18+

14:30 – 15:00:

Unified Roots

15:30 – 16:00:

Stuart Pearce

16:30 – 17:00:

Vona Vella

17:30 – 18:00:

Rudi

18:30 – 19:00:

Locals

19:30 – 20:00:

Bad Men

20:30 – :

94 Gunships

21:30 – :

Babe Punch

22:30 – :

Frankie's Evil Party

23:30 – 00:00:

Witch Of The East

00:00 – :

T.O.N.E.S DJs

Doors 12.00

18+

 – 13:30:

Zig Da Kid

14:00 – 14:30:

Malvis Ke

15:00 – 15:30:

Marty

 – 16:30:

Benjamin Ziec

 – 17:30:

Jack Wolff

18:00 – 18:30:

Paste

19:00 – 19:30:

You Want Fox

20:00 – 20:30:

Local Healers & Louis Cypher

21:00 – 21:30:

Primal

 – 22:30:

Moon

 – 23:30:

Arch Femmesis

00:00 – 00:30:

Phlexx DJs

GET FAMILIAR

CHECK OUT OUR SPOTIFY PLAYLIST

Too much to choose from? Check out our Spotify Playlist of all our artists and get familiar with the line up.

arrow_downarrow_leftarrow_rightAsset 1closecomment-bubbled-remove-glyph-642 down_arrowemail heartinstagram_eyeinstagram_eye2menuphonesearchsharesocial_facebooksocial_googleplussocial_instagramsocial_lastfmsocial_linkedin_altsocial_linkedinsocial_pinterestsocial_spotifylogo-twitter-glyph-32social_whatsapp social_youtubestartick